Eternal Radiance of the Spotless Skin

Autor: Marina Žilkina

2017 aasta tõi päris mitu uut meigitrendi endaga kaasa ja üks põhilisi on “niiske nahk” kerge säraefektiga. Veel mõni aeg tagasi üritati ebameeldivast nahaläikest lahti saada kõikvõimalike viisidega, kasutades selle jaoks igasuguseid matistavaid salvrätikuid, puudreid, praimereid jne. Praegu aga, on see trend vallutanud kuulsamad moemajade poodiumid ja kindlalt levinud massidesse. Särav nahk rõhutab ideaalselt naturaalset ilu ja samal ajal näeb välja väga loomulik.

Kuidas saavutada sellist tulemust?

Kogu asi on õigesti valitud ja kasutatud valgustpeegeldavas aluskreemis. Aluskreemi kasutatakse eelkõige selleks, et ühtlustada näonahka, minimaliseerida ja silendada poore, pisikesi kortsukesi ja muid ebaühtlusi. Sellise toote toimeprintsiip põhineb pisikestel valgustpeegeldavatel tükikestel, mille tulemuseks näonahk visuaalselt sileneb ja saab mõnusa pärlisära, mis teeb sellest universaalse toote ja sobib hästi nii päeva- , kui ka õhtumeigi jaoks.

Kuidas kasutada? Variante on mitu.
1. Aluskreemina jumestuskreemi alla. Kandke õhukese ühtlase kihina kogu näole ja pange jumestuskreemi nagu tavaliselt.
2. Hightlighter’ina. Selline variant sobib ideaalselt rasuse naha omanikele. Kui kasutada valgustpeegeldavat kreemi highlighteri tsoonides tuleb mäletada, et tugevat efekti nad ei anna.
3. Segades jumestuskreemiga. Sel juhul tuleb eelistada kerge tekstuuriga jumestuskreemi.
4. Segades päevakreemiga. Ideaalselt sobib neile, kes ei kasuta palju kosmeetikat iga päev.

Kas tõesti on kõik nii lihtne?

Võib tekkida mulje, et selle trendi realiseerimine on imelihtne, kuid kõik pole nii lihtne. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks pole piisav ainult teatud toodet kasutada, kuna näiteks, probleemsel nahal see toode lihtsalt ei anna vajalikku efekti. On olemas mitu reeglit, mida tuleb silmas pidada, et saavutada säravat nahka – see on eelkõige õige hooldus (õiged vahendid, pehmendavad, niisutavad ja hooldavad näomaskid), täisvereline puhkus ja piisava vee koguse tarbimine ja samuti ka näonaha massaaž (nt. näokreemi kandmise ajal – see soodustab paremat vereringet, mis omakorda soodustab paremat näovärvi.

Minu isiklik must have: Youth Glo Radiance Serum.

image2

Üks soome bränd Supermood lõi absoluutselt asendamatu toote mu kosmeetikakotist ja igapäevases ilurituaalis. Sel tootel on mõnus kerge kreemjas tekstuur, mida on lihtne hajutada ja mis imendub kiiresti ning annab näole loomuliku sära ilma liialdusteta. Erinevalt teistest sarnastest praimeritest puudub Youth Glo Radiance Serum’il üleliigne valgustpeegeldav koostis. Ta annab pigem pehmet tulemust ja ei lase tekkida ebavajalikul läikel näole. Lisaks kõigele, on toode rikas looduslike ja orgaaniliste koostisosade poolest ning sisaldab AHA-happeid, mis omakorda hoolitsevad teie naha eest.

Armastage ennast ja ärge unustage hellitada ka!

Marina