Põsepuna – 2017 taassündinud trend

 Autor: Katerina Knyazeva

collage2

Vaatamata ilmale on kevad juba tulnud ja hing ihkab rohkem erksaid ja värskeid värve, rohkem päikest ning soojust, mis väljendub nii riietuses kui meigis. Siinkohal ei pääse põsepuna teemast, sest justnimelt see Beauty toode taastab näo tervisliku jume ja annab värskuse kogu ilmele. Sel hooajal on põsepuna olnud moelavadel aktuaalsem kui kunagi varem.

Õigesti valitud skeemide ja toonide puhul saab luua palju ilmeid alustades õrnast kuni julge ning ekstravagantseni välja.

Just neid erinevaid variatsioone käsitleme selles artiklis.

6G3A2853 copy
1) Põsepuna ja küünelaki kooslus.

Kui teile sümpatiseerib meigita meik, siis selline “look” peaks teile meeldima, sest on naiselik ja stiilne ühteaegu. Värvivalik sõltub alati ainult teie eelistustest. Virsikutoonid taastavad näo soojuse, roosad loovad värske õhetuse efekti. 

6G3A2873 copy
2) Põsepuna põskedel, laugudel ja huultel.

Põsepuna igalpool-meik tuleb monotoonne, mis on samuti aktuaalne sel aastal, kuid samas värske ja pehme, huultele võib lisada läbipaistvat läiget, mida võib teha ka laugudel, aga väga mõõdukalt, et oleks mugav pilgutada ja ei ajaks tushi laiali.

6G3A2880 copy

3) Roosa highlighter põsepuna asemel.

Ideaalse nahaga neiud saavad selle trendiga eksperimenteerida julgemalt. Moelavadel oli selline highlighter kantud üsna rohkelt ja nägi huvitav välja tugevalt värvitud või kunstripsmetega, kõik muu tasub jätta võimalikult naturaalseks. Et intensiivistada värvi ja kuma kandke kreemjas toon alla ja kuiv peale.

6G3A3007 copy
4) Erk põsepuna meelekohal ja põsesarnaluul.

See trend on kõige julgematele, aga võimalik muuta kantavamaks valides rahulikumat tooni.

Üldiselt võib põsepuna kanda mitte üksnes põsesarnadele, kuna meie loomulik õhetus esineb ka mujal. Pehme pintsliga, millel on väike kogus pigmenti, käige üle näoluustiku esiletungivate osade, et elavdada selle tooni.

Proovige midagi uut – värve, tekstuure, skeeme, poputage ennast ja olge värsked ning ilusad!