Kauapüsiva meigi nipid ja trendid

Autor: Ksenia Ljashenko

Homemade-Makeup-Fixing-Spray

Alustuseks kohe: kauapüsiv meik ei ole surnu matt! Igastahes mitte aastal 2017.
Pulma hooaeg on aktiviseerumas ja kauapüsiva meigi nippide värskendus kulub igale algajale jumestajale marjaks ära, et teha oma kaunid pruudid imelisteks.
Ja loomulikult kuluvad need nipid ära kõigile iluhuvilistele, kes otsivad meigis püsivust ja ei saa aru, miks nende meik ei püsi.
Sageli vastutavad meigi püsivuse eest algetapid nagu naha puhastus ja praimerid.
• Mitsellaarvee maha mitte pesemine võib anda trendikalt niiske kuma nahale päeva jooksul, sest see jätab kileja kihi, aga kauapüsiva meigi puhul võib see olla liig. Kindluse mõttes käige nahk üle toonikuga.
• Teine etapp: praimeri valimine. Siinkohal uhatakse nahk üle matistavate ja silikooni sisaldavate baasidega, mis esmapilgul annavadki oodatud mati naha ilme, aga paljud jumestuskreemid ei taha seejärel enam nii hästi kinnituda ja hajuda nahal, ei teki kontakti.
• Iga nahk on individuaalne ja tasub enne pruudiga maha pidada korralik vestlus. Valgustpeegeldavad ja kumaga praimerid seevastu loovad värske naha ilme, mitte rasuse, nagu paljud pelgavad. Küsimus on vajaduses ja koguses, peale matistava praimeri kandmist vajalikele naha piirkondadele, peab sõrmega olema tuntav tervel näol ikkagi naha enda struktuur, mitte libe ja võõras.
• Konkreetselt pruudimeigist rääkides, tehakse tüüpiline viga, valides väga kattev jumestuskreem, kartes võimalikke ebaühtlusi piltidel, aga meie nahk eritab päeva jooksul higi ja rasu ning mida kõike veel, mistõttu mida pikemaks perioodiks tehakse jumestus, seda kergem võiks olla põhi. Kuna raskustundest eritab nahk veel aktiivsemalt kõike. Veel viimasel ajal populaarsetest toodetest, mis võivad tekitada õhtuks probleeme, on kreemjas modelleerimine, eeskätt varjutoon. Just nende samade naha erituste tõttu ja õhu käes oksüdeerumisele võib varjutoon õhtuks välja näha halli tooni. Tuletan meelde, et iga toote puhul on määravaks kogus ja tehnika, vetot ei panda millelegi.

smile1• Selle aasta trendiks on kindlasti kumavad ja metallik kreemlauvärvid, mida on lihtne peale kanda ja hajutada, MUFE Aqua XL Color Paint tulevad välja lähiajal. (Pilt 1)

small2• Lauvärvid kreemjate toodete peal loovad püsivuse, proovige Jane Iredale uusi limiteeritud kollektsiooni toone Soft Kiss ja Pink Quartz. (Pilt2)
• Samast kollektsioonist on erakordselt õnnestunud toonide mäng põsepuna-highliteril Peaches&Cream.

small3• Katkiste huulte peal ei püsi muidugi ükski toode, kiireteks päästjateks on Carmex balsam ja MUFE Ultra HD Lip Booster, mida võib kasutada maskina. (Pilt3)
• Kui on sümmeetriline huulekuju, siis pliiatsit ei pea kasutama kauapüsiva huulepulga all, kuna see erineb nii struktuurilt kui ka sageli värvi poolest. Ei pea nii kinni olema graafilistes piirides, pehme huulejoon on noorendav.
• Kauapüsivusest rääkides ei saa mainimata jätta erinevate spreide vajalikkust, kuna mikropiisad fikseerivad nii lõpptulemuse, kui ka kinnitavad kihte vaheetappide ajal. Viimastest lemmikutest on Estee Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist ja ajatu MUFE Mist&Fix Setting Spray.

Ilusat kevadet ja edukat algavat hooaega!

This entry was posted in Määratlemata. Bookmark the permalink.